gizem yıldız mete

+90 506 237 07 08                                      info:@gizemlimatematik.com             İntagram: @gizemlimath

Gizem Yıldız, Çanakkale doğumlu bir matematik öğretmenidir:)

 

İlk ve ortaöğretimini İstanbul'da; lise,üniversite ve yüksek lisans eğitimlerini Eskişehir'de tamamlamıştır. Eskişehir Osmangazi Üniveristesi Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü mezunudur.

 

Çocukluğundan beri matematiğe olan büyük  ilgisi sebebiyle matematikçi olmak istemesi haliyle çevresindeki kimseyi şaşırmamıştır:) Özellikle okuldaki matematik öğretmenlerinin de yönlendirmesi ile yine Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde formasyon eğitimini tamamalayarak matematik öğretmeni olmaya hak kazanmıştır. 

 

Üniversite eğitimi süresince hem çeşitli etüt merkezlerinde hem de TEGV de gönüllü matematik öğretmeni olarak çalışmıştır. Bu süreçte hem kendini geliştirmiş hem de zengin bir soru arşivi oluşturma fırsatı bulmuştur.

 

Üniversite eğitimini bitirdikten sonra çeşitli özel kurumlarda çalışmış fakat bire bir de öğrencilerine daha faydalı olacağını düşünerek çalıştığı kurumdan ayrılarak bağımsız çalışmaya karar vermiştir.

 

Tüm eğitim hayatını Eskişehir de geçirdiği gibi bir de burada evlenmiş olup yaşamını hala Eskişehir'de devam ettirmektedir.

 

 

 

gallery/92b2e1a902bb6149e502c09e620bbfdf

gizem hoca kimdir?

gallery/resim2